fbpx
0
tehotensky-1
VL_tehotensky_test_1

FORTEL® tehotenský test

5,41 € s DPH
Tehotenský test Fortel® je určený na včasné zistenie aj veľmi malého množstva tehotenského hormónu hCG (ľudský choriongonadotropín) vo Vašom moči.
Dostupnosť: momentálne nedostupný
Charakteristika:
  • Tehotenstvo je možné zistiť až o 50 % skôr ako u iných značiek
  • Test identifikuje aj malé množstvo hormónu hCG v moči
  • Výsledok už do 2 minút
  • 99 % presnosť bez akýchkoľvek chýb, či odchýliek
  • Vedúci tehotenský test v Švajčiarsku, Poľsku a mnohých ďalších krajinách na svete

DIAGNOSTICKÁ ZDRAVOTNÍCKA POMÔCKA IN-VITRO, NIE JE URČENÁ NA VNÚTORNÉ POUŽITIE.

Test je navrhnutý pre hraničnú hodnotu 25 mlU/ml, podľa laboratórnych štúdii je jeho presnosť viac ako 99%. Tento hormón je produkovaný veľmi skoro po oplodnení a jeho množstvo počas prvých troch mesiacov tehotenstva postupne narastá. Tehotenský test Fortel ® je veľmi citlivý. Štúdie preukázali, že tento test dokáže zistiť tehotenstvo už od koncentrácie 10 mlU/ml hormónu hCG. Test dokáže tehotenský hormón (hCG) stanoviť už 2-3 dní od momentu, keď sa začne zvyšovať jeho hladina hCG.

Test môžete vykonať už 7 deň po pohlavnom styku. Nemusíte čakať do oneskorenia, prípadne nedostavenia sa menštruácie. Ak však test vykonávate pred dátum, kedy by ste mali za bežných okolností menštruáciu, odporúčame použiť prvý ranný moč. Ak je výsledok pozitívny, ste tehotná. V prípade negatívneho výsledku je potrebné test zopakovať v období, keď sa Vám omešká menštruácia. Ak sa menštruácia v očakávanom termíne nedostavila, nie je nutné použiť k testovaniu prvý ranný moč.

Klinické testovanie bolo vykonané na 100 vzorkách moču. Test preukázal presnosť viac ako 99%, citu viac ako 99% a citlivosť viac ako 99%.

  • OBSAH BALENIA:
  • plastový tehotenský test uzavretý v hermetickom obale

0 hodnotení pre produkt FORTEL® tehotenský test

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

PRIHLÁSTE SA TERAZ NA ODBER NEWSLETTERA

Ešte nemáte účet ? Zaregistrujte sa !

Prihlásenie do Vášho účtu