V-Gainer koktail citron - 2700g

24,20 € s DPH
V-Gainer kokteil nachádza uplatnenie u ľudí s rýchlym metabolizmom, ktorí potrebujú zvýšiť svoju telesnú hmotnosť a následne tak budovať svalovú hmotu. Takíto ľudia len veľmi ťažko nájdu dostatok kalórií v bežnej strave potrebných pre nabratie hmoty nevyhnutnej pre rast svalstva. Ich rýchly metabolizmus v kombinácii s cvičením im to jednoducho nedovolí. Ďalšiu skupinu tvoria ľudia, ktorí sa venujú vytrvalostným športom. Ich metabolizmus nemusí byť rýchly, avšak daná športová aktivita si vyžaduje veľké množstvo energie.
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Variant

V-Gainer koktail svojim zložením zodpovedá požiadavkám vytrvalostných a rýchlostno-vytrvalostných športovcov. Pri pravidelnom užívaní v spojení s optimálnym tréningom a vhodnou stravou dochádza k zväčšeniu svalovej hmoty a zvýšeniu výkonnosti bez nadmerného prísunu tukov. Zabezpečená je aj ochrana svalovej hmoty a rýchla regenerácia organizmu po záťaži.

Dávkovanie
20 g rozmiešame v 250 ml vody alebo mlieka. S vodou má V-Gainer rýchlejšiu vstrebateľnosť.

V-Gainer koktail je najvhodnejšie užívať bezprostredne po záťaži, pretože telo má najväčší „hlad“ po chýbajúcich látkach. Keďže gainer je potravina, užíva sa taktiež aj v netréningové dni, keďže aj v netréningový deň telo potrebuje vykryť deficit chýbajúcich živín. Inak sa môže stať, že si telo energiu vezme zo svojich zásob, teda siahne na svaly.
Dávkovanie je však individuálne, podľa typu športu, metabolizmu a prijatej stravy počas dňa. Odporúča sa preto odsledovať, ako telo reaguje na rôzny príjem V-Gainera.

Príklady dávkovania
2x denne: ráno a poobede po tréningu
3x denne: ráno, po tréningu a večer pred spaním.

Zloženie:  maltodextrín, sójové mlieko,  sójový proteín izolát, fruktóza, izomaltulóza, glukóza, prírodná aróma, prírodné farbivo Riboflavín – vitamín B2, sójový lecitín

Alergény:
sója

  • Hmotnost: 2 700 g

0 hodnotení pre produkt V-Gainer koktail citron - 2700g

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.