Proteínová raňajková zmes – pohánkové vločky - 600g

6,30 €
7,00 € s DPH
Zmes s obsahom sušeného sójového nápoja, zeleného jačmeňa, sušených brusníc a lyofilizovaných jabĺk. S vysokým obsahom bielkovín. Zdroj vlákniny. VEGAN – LACTOSE FREE – GLUTEN FREE
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Variant
Proteínová raňajková zmes

Pohánka – prirodzene bezlepková superpotravina s obsahom antioxidantov a vzácneho vitamínu P (rutín).

Sójový proteín izolát – prirodzene bohatý na esenciálne aminokyseliny BCAA, glutamín a arginín, ktoré v kombinácii s optimálnym tréningom prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty a k udržaniu zdravých kostí.

Inulín vláknina z čakanky – svojou sladkastou chuťou slúži diabetikom ako náhrada cukru, jeho kalorická hodnota je minimálna. Prechádza nezmenený až do hrubého čreva, kde sa stáva zdrojom „potravy“ pre prospešné črevné baktérie.

Zelený mladý jačmeň – vysoko účinná, na živiny bohatá potravina, s množstvom vlákniny, prírodných vitamínových komplexov, minerálov, enzýmov a aminokyselín.

Zloženie: pohánkové vločky, sušený sójový nápoj (sójové bôby 86%, maltózový sirup), sójový proteín izolát, sušené brusnice, lyofilizované jablká, inulín vláknina z čakanky, brezový cukor (xylitol), zelený mladý jačmeň, sušený koncentrát mrkvy a ibišteka

Všeobecné pokyny a upozornenia
Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Ide o dehydratovaný výrobok. Skladujte v suchu a po otvorení vždy obal dôkladne uzavrite, zabránite tým tvrdnutiu zmesi. Zoznam alergénov: sója. Môže obsahovať stopy lepku.

Návod na prípravu: 4 veľké polievkové lyžice zmesi zalejte teplou vodou a nechajte 2 minúty odstáť. Zmes možno doplniť podľa chuti o ovocie, orechy, jogurt, . .

Priemerné nutriačné hodnoty na 100g / *RP v %

  • Energia 1504kJ/ 358 kcal  17.9%
  • Tuky 6.8 g    9.8%
  • Nasýtené mastné kyseliny 1,1 g  5.4%
  • Sacharidy  50.5 g   19.4%
  • Cukry 4.5 g     5%
  • Bielkoviny 20.5 g  40.9%
  • Soľ  <0,5 g     7.8%

Nutričné hodnoty na 100g a ich percentuálny podiel z pohľadu referenčného príjmu priemerného dospelého (8 400kJ/2 000kcal).

  • Hmotnosť: 600 g

0 hodnotení pre produkt Proteínová raňajková zmes – pohánkové vločky - 600g

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.