symprovesymprove 12-týždňový program

SYMPROVE-12-týždňový program

199,80 € s DPH
Prevratný výživový doplnok na vodnom základe, ktorý obsahuje štyri jedinečné kmene živých aktívnych baktériíKaždý mililiter Symprove™ obsahuje zhruba 200 miliónov živých aktívnych baktérií. PROBIOTIKUM.
Dostupnosť: skladom
Charakteristika:
  • 8 x 500 ml + (4x 500 ml ZDARMA)
Variant
Kategória: Probiotiká

Objavte jedinečnú formulu Symprove™. Prevratný výživový doplnok na vodnom základe, ktorý obsahuje štyri jedinečné kmene živých aktívnych baktérií. Vďaka týmto bakteriálnym kultúram, pomáha Symprove™ obnoviť alebo udržať rovnováhu zdravej črevnej mikroflóry, ktorú strácame naším nezdravým životným štýlom a stravovacími návykmi.

Symprove™ obsahuje živé baktérie, ktoré sa hneď po vypití dostavia do vášho tela aktívne. Prečo? Symprove™ má tekutý základ, čiže sa v žalúdku zdrží veľmi krátko. Nespúšťa trávenie a baktérie ihneď pretečú tam, kde sú najviac žiadúce. Do vašich čriev.

Štyri jedinečné kmene baktérií v Symprove™ boli zámerne vybrané tak, aby sa navzájom podporovali. Spoluprácou zabezpečia čo najúčinnejšie pôsobenie, ktoré vytvára v čreve rovnováhu a podporuje vaše zdravie.

Nezávislý výskum na University College v Londýne (UCL) ukázal, že Symprove™ sa dokáže dostaviť, prežiť a pôsobiť v cielených oblastiach vášho čreva rýchlo a efektívne.

Nezávislé klinické výskumy preukázali, že Symprove™ účinne zmierňuje symptómy u ľudí trpiacich syndrómom dráždivého čreva (IBS) a zápalovými ochoreniami čriev (IBD) – ulceróznou kolitídou.

Symprove™ je podľa Codex normy, ktorá definuje hodnotu > 20 ppm bezlepkový prípravok. Súčasne neobsahuje laktózu.

Upozornenie: 1-týždenný program je určený pre tých, ktorý už dokončili 12 týždenný program. 1-týždenný program užívajte pre uchovanie rovnováhy vo vašich črevách podľa svojich potrieb a stavu.

Zloženie
  • voda
  • extrakt z naklíčeného jačmeňa (bez lepku)
  • živé a aktívne kultúry: l. rhamnosus, e. faecium, l. acidophilus, l. plantarum
  • vitamín C
  • regulátor kyslosti: citrát trisodný
  • sladidlo: sukralóza (len v prípade Mango a Marakuja príchute)
  • prírodné ochucovadlá (len v prípade Mango a Marakuja príchute)
  • Obsah balenia: 8 x 500 ml + (4x 500 ml ZDARMA)

0 hodnotení pre produkt SYMPROVE-12-týždňový program

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.