DigestZen

48,00 €
Podporuje zdravé fungovanie a rovnováhu tráviaceho systému. Poskytuje upokojenie pri žalúdočných potiažach.
Dostupnosť: skladom
Kategória: Esenciálne oleje
Digest Zen je zmesou nasledujúcich olejov:

Zázvor - Ginger: proti kŕčom a proti nevoľnosti, rozpúšťa staré hlieny ,zohrieva a ukľudňuje, môže inšpirovať k odvahe, vynikajúca podpora trávenia; ohrievanie tkanív a orgánov, pozdvihujúci a motivačný. Vynikajúci na zotavenie sa z Reumatickej horúčky.

Mäta - Peppermint: Uvoľňuje hladké svaly črevného traktu a podporuje  peristaltiku. Upokojujúci pre celé telo. Zabíja baktérie a parazity, kvasinky, huby a plesne. Známy ako pomoc od potiaží z otravy jedlom, zvracania, hnačky, zápchy, vetrov, zlého dychu, koliky, nevoľnosti a kinetózy .Podporuje  spracovávanie bile .a redukuje teplo pri horúčke, aby  telo mohlo pracovať na obnove a liečení s menším nepohodlím.

Tarragon: Antiseptický a zabíja črevné parazity a infekcie močového traktu, je proti infekčný, predchádza fermentácii v črevnom trakte, pomáha absorpcii komprexu vitamínov B v črevnom trakte, je  antimikrobiálny, redukuje svalové kŕče, je skvelý na pomoc pri infekciách pohlavných a pohlavných traktov.

Koriander - Coriander: Upokojuje pankreas a žlčník a popri podpore pri spracovávaní živín je tiež protizápalový protikŕčový, podporuje dobré okysličovanie.zvyšuje činnosť základných tráviacich enzýmov, aby sa živiny mohli vstrebať a vytvárať nové zdravé bunky.

Mnohé esenciálne oleje už boli prostredníctvom výskumu uznané za silné činitele, ktoré pomáhajú obnovovať normálnu rovnováhu tráviaceho systému. DigestZen® využíva výhody týchto zavedených teraputických zložiek z zmesi čistých esenciálnych olejov. Každá zo zložiek :Ginger (zázvor), peppermint (mäta), tarragon, fennel (fenikej), caraway, coriander (koriander)  a anise (aníz)  má špecifické vlastnosti, ktoré dodávajú k celkovej účinnosti tejto silnej zmesi. Pri vnútornom použití DigestZen od dōTERRA® prináša uľudňujúcu digestívnu úľavu. Na aromatické, masážne aj vnútorné použitie.

  • Objem: 15 ml

0 hodnotení pre produkt DigestZen

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.