fbpx
0

E-shop

Výsledok 1 - 12 z 76

Rodinné zdravie

Produkty

Wild orange - esenciálny olej z divokého pomaranča
14,33 €
Divoký pomaranč, za studena lisovaný z pomarančových šupiek, vynikajúco revizalizuje a energizuje. Bežne sa tiež používa ako efektívny nástroj na pozdvihnutie nálady, a tiež aromaticky, kvôli svojej nádhernej citrusovej vôni. Na aromatické alebo ...
Black Pepper - čierne korenie
28,00 €
Esenciálny olej z čierneho korenia má povzbudzujúce a hrejivé účinky. Je ideálnou zdravou prísadou do varenia a tiež pomáha pri správnom trávení. Difúzovaním môže priniesť závan energie a radosti.
Pink Pepper - ružové korenie
34,33 €
Esenciálny olej sa získava z plodov ružového korenia. V kultúre Inkov bol považovaný za posvätný. Má jemnú ovocno – korenistú vôňu, preto ho môžete tiež používať pri varení na dochucovanie mäsa, omáčok a ostatných jedál.
Neroli
68,67 €
Esenciálny olej z Neroli sa získava z kvetov horkého pomaranča. Z výskumov je známe, že povzdvihuje náladu, navodzuje pocity relaxácie a podporuje celkovú pohodu.
Turmeric - kurkuma
43,67 €
Olej z kurkumy ako aj samotná kurkuma je sama o sebe pre zdravie prospešná. Obsahuje kurkumenoidy, ktoré sú vo vode nerozpustné a majú nízku biologickú aktivitu, preto je vhodné kurkumový prášok kombinovať s čiernym korením a čili. Kurkumový olej ...
Fennel - fenikel
20,33 €
Získava zo semiačok a už mnohé storočia sa používal pri občasných tráviacich ťažkostiach alebo na dochutenie jedál či nápojov. Esenciálny olej z feniklu sa používa hlavne na tráviace problémy, menštruačné kŕče a infekcie pľúc.
Kokosové mlieko
3,95 €
Kokos cream milk je exkluzívny sušený nápoj s obsahom 95% podielu skutočného kokosu. Husté kokosové mlieko, ktoré vznikne jednoduchým pridaním prášku do vody, neobsahuje umelé konzervačné látky , farbivá ani príchute.
Frankincense - kadidlo
96,00 €
Kadidlo sa používa pre jeho ukľudňujúce vlastnosti. Využíva sa pri meditáciách, kedy pomáha pri upokojení a relaxácii.
Ginger - zázvor
60,80 €
Zázvor pomáha zmierniť pocit nevoľnosti a napomáha tráveniu.
Peppermint
28,00 €
Esenciálny olej mäty priepornej sa získava z jej lístkov. Má vysoký obsah mentolu, čo svedčí o jej povzbudzujúcom účinku.
Lemon
15,33 €
Citrónový esenciálny olej sa lisuje za studena z citrónových šupiek, aby sa zachovali jeho účinné vlastnosti. Citrón je známy ako silný aromatický a masážny povzbudzovač nálady. Môže sa používať na doplnenie mnohých iných esenciálnych olejov.
DDR Prime Komplex
44,00 €
dōTERRA DDR Prime Komplex je zmes esenciálnych olejov na bunkovú obnovu. Táto zmes je vlastná zmes od doTerry vyrobená z esenciálnych olejov certifikovanej čistej testovanej triedy® zmiešaných na podporu zdravej bunkovej integrity.

PRIHLÁSTE SA TERAZ NA ODBER NEWSLETTERA

Ešte nemáte účet ? Zaregistrujte sa !

Prihlásenie do Vášho účtu