Výsledok 1 - 12 z 53

Rodinné zdravie

Tovar

Black Pepper - čierne korenie
28,00 €
Esenciálny olej z čierneho korenia má povzbudzujúce a hrejivé účinky. Je ideálnou zdravou prísadou do varenia a tiež pomáha pri správnom trávení. Difúzovaním môže priniesť závan energie a radosti.
Chlorella BCW prášok - 100g
7,41 €
7,80 €
Chlorella ako čistý rastlinný produkt predstavuje pre človeka vysoko nutrične bohatú potravinu.
Chlorella BCW tablety - 1000 tab.
21,66 €
22,80 €
Chlorella je jednobunková zelená riasa rastúca v sladkých vodách. Jej názov je odvodený od prírodného zeleného farbiva chlorofyl, ktorý táto jednobunková riasa obsahuje vo veľmi vysokom množstve. Chlorofyl je nevyhnutný pre proces fotosyntézy, kedy ...
Chlorella BCW tablety - 200 tab.
6,37 €
7,08 €
Chlorella je jednobunková zelená riasa rastúca v sladkých vodách. Jej názov je odvodený od prírodného zeleného farbiva chlorofyl, ktorý táto jednobunková riasa obsahuje vo veľmi vysokom množstve. Chlorofyl je nevyhnutný pre proces fotosyntézy, kedy ...
Cleanse/Renew GX Assist® & PB Assist®+
88,00 €
Čistí a obnovuje tráviaci systém.
DDR Prime Komplex
44,00 €
dōTERRA DDR Prime Komplex je zmes esenciálnych olejov na bunkovú obnovu. Táto zmes je vlastná zmes od doTerry vyrobená z esenciálnych olejov certifikovanej čistej testovanej triedy® zmiešaných na podporu zdravej bunkovej integrity.
DDR Prime Komplex - kapsule
80,00 €
dōTERRA DDR Prime softgels obsahuje patentovanú zmes esenciálnych olejov – kadidlo, divoký pomaranč, litsea, tymián, klinček, saturejka, niaouli a citrón. Tieto esenciálne zložky podporujú zdravú bunkovú funkciu.
Fennel - fenikel
20,33 €
Získava zo semiačok a už mnohé storočia sa používal pri občasných tráviacich ťažkostiach alebo na dochutenie jedál či nápojov. Esenciálny olej z feniklu sa používa hlavne na tráviace problémy, menštruačné kŕče a infekcie pľúc.
Frankincense - kadidlo
96,00 €
Kadidlo sa používa pre jeho ukľudňujúce vlastnosti. Využíva sa pri meditáciách, kedy pomáha pri upokojení a relaxácii.
Ginger - zázvor
60,80 €
Zázvor pomáha zmierniť pocit nevoľnosti a napomáha tráveniu.
Grapefruit
21,67 €
Esenciálny olej z grapefruitu má sviežu, povzbudzujúcu vôňu, ktorá pozdvihne náladu a poteší zmysly. Získava sa lisovaním šupiek rovnako ako dōTERRA esencálny olej Citrón. Grapefruitový olej má viac, ako iba sviežu vôňu, jeho čistiace a ...
Inulín vláknina z čakanky
2,89 €
Inulín je prírodný polysacharid, ktorý je získavaný extrakciou z koreňa čakanky. Svojou sladkastou chuťou slúži diabetikom ako náhrada cukru, jeho kalorická hodnota je minimálna.