fbpx
0

E-shop

Výsledok 1 - 12 z 71

Rodinné zdravie

Produkty

Balance - uzemňujúca zmes
32,00 €
Uzemňujúca zmes ponúkajúca pokojnú arómu, ktorá naznačuje harmóniu pre myseľ a telo a rovnováhu pre emócie. Hrejivá, drevitá aróma zmesi dōTERRA Balance vytvára osviežujúce prostredie po náročnom dni.
Black Pepper - čierne korenie
28,00 €
Esenciálny olej z čierneho korenia má povzbudzujúce a hrejivé účinky. Je ideálnou zdravou prísadou do varenia a tiež pomáha pri správnom trávení. Difúzovaním môže priniesť závan energie a radosti.
Chlorella BCW prášok - 100g
7,41 €
7,80 €
Chlorella ako čistý rastlinný produkt predstavuje pre človeka vysoko nutrične bohatú potravinu.
Chlorella BCW tablety - 1000 tab.
21,66 €
22,80 €
Chlorella je jednobunková zelená riasa rastúca v sladkých vodách. Jej názov je odvodený od prírodného zeleného farbiva chlorofyl, ktorý táto jednobunková riasa obsahuje vo veľmi vysokom množstve. Chlorofyl je nevyhnutný pre proces fotosyntézy, kedy ...
Chlorella BCW tablety - 200 tab.
6,37 €
7,08 €
Chlorella je jednobunková zelená riasa rastúca v sladkých vodách. Jej názov je odvodený od prírodného zeleného farbiva chlorofyl, ktorý táto jednobunková riasa obsahuje vo veľmi vysokom množstve. Chlorofyl je nevyhnutný pre proces fotosyntézy, kedy ...
Cleanse/Renew GX Assist® & PB Assist®+
88,00 €
Čistí a obnovuje tráviaci systém.
DDR Prime Komplex
44,00 €
dōTERRA DDR Prime Komplex je zmes esenciálnych olejov na bunkovú obnovu. Táto zmes je vlastná zmes od doTerry vyrobená z esenciálnych olejov certifikovanej čistej testovanej triedy® zmiešaných na podporu zdravej bunkovej integrity.
DDR Prime Komplex - kapsule
80,00 €
dōTERRA DDR Prime softgels obsahuje patentovanú zmes esenciálnych olejov – kadidlo, divoký pomaranč, litsea, tymián, klinček, saturejka, niaouli a citrón. Tieto esenciálne zložky podporujú zdravú bunkovú funkciu.
Deep Blue Rub
48,00 €
Deep Blue Rub je lokálny krém, ktorý obsahuje zmes esenciálnych olejov Deep Blue, prírodné rastlinné extrakty a ďalšie užitočné zložky.
dōTERRA Brave - povzbudzujúca zmes
33,00 €
dōTERRA zmes Brave - zmes odvahy, ktorá nám napomáha pri nových alebo odlišných situáciách, alebo pri začatí nového dňa. Dotvára atmosféru odvahy a dôvery.
dōTERRA Calmer - upokojujúca zmes
29,68 €
dōTERRA zmes Calmer - upokojujúca zmes. Pomáha vytvárať upokojujúce prostredie pre dokončenie činností a prípravu na spánok. Upokojte myseľ práve s touto zmesou upokojujúcich esenciálnych olejov.
dōTERRA Rescuer - utišujúca zmes
23,33 €
dōTERRA zmes Rescuer - utišujúca zmes. Po behu, skákaní a hraní môžete naniesť túto zmes na chodidlá alebo chrbátik, aby ste upokojili to „rozbehané“ telíčko. Pomáha uvoľniť a znížiť pocit napätia v nožičkách.

PRIHLÁSTE SA TERAZ NA ODBER NEWSLETTERA

Ešte nemáte účet ? Zaregistrujte sa !

Prihlásenie do Vášho účtu