fbpx
0

Disclaimer

Cambridge Nutritional Sciences definuje potravinovú intoleranciu/senzitivitu ako reakciu IgG protilátok na potraviny. Testovanie potravín IgG protilátok nie je určené na diagnostiku alebo liečbu akýchkoľvek zdravotných stavov.

Testy potravinovej intolerancie neidentifikujú potravinové alergie sprostredkované IgE ani neposkytujú informácie o celiakii, nedostatku enzýmov, ako je intolerancia laktózy, histamínu, tyramínu alebo alkoholu, alebo inej chemickej senzitivity, ako sú reakcie na niektoré prídavné látky v potravinách.

Po teste sa odporúča pomoc profesionálneho poskytovateľa zdravotnej starostlivosti a akékoľvek zdravotné problémy by sa mali obrátiť na lekára.

Cambridge Nutritional Sciences nezodpovedá za žiadnu nesprávnu interpretáciu alebo zneužitie informácií, ktoré poskytujeme, vrátane akýchkoľvek diagnóz alebo zmien výživy iniciovaných lekárom alebo pacientom na základe obsahu našich výsledkov testov.

Táto webová stránka je určená len na vzdelávacie účely a informácie na nej obsiahnuté nie sú v žiadnom prípade určené na použitie ako diagnostický nástroj.

PRIHLÁSTE SA TERAZ NA ODBER NEWSLETTERA

Ešte nemáte účet ? Zaregistrujte sa !

Prihlásenie do Vášho účtu