fbpx
0

Omega Diagnostics a CNS

Omega Diagnostics Ltd

Je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa diagnostickým testovaním, ktorá je zaviazaná za zlepšovanie životov ľudí na celom svete prostredníctvom možností presného informovania v zdravotných rozhodnutiach.

Vášnivo verí v presadzovanie personalizovanejšieho prístupu k zdraviu. V spolupráci s laboratóriami a partnerskými organizáciami celosvetovo poskytuje popredné testy potravinovej senzitivity vo viac ako 60 krajinách. Pomocou priekopníckych diagnostických technológií umožňuje zdravotníckym pracovníkom a ich pacientom presne identifikovať zmeny životného štýlu a stravovania, ktoré môžu výrazne zlepšiť dlhodobé zdravie a pohodu.

 

Omega Diagnostics Ltd

Cambridge Nutritional Sciences Ltd (CNS)

Je dcérskou spoločnosťou Omega Diagnostics Group PLC. Ponúka diagnostické testy špičkovej kvality, so špecializáciou na potravinovú senzitivitu.

Sú priekopníkmi v používaní technológie ELISA (enzyme-linked immunosorbent assay) na testovanie senzitivity potravín a pomocou tejto vedecky overenej techniky vyvinuli nový test Food Detective™ na báze makroarray a panel testov FoodPrint® na báze mikroarray.

S 30-ročnými skúsenosťami si vybudovali reputáciu kvality poskytovaním vysokokvalitných testov s označením CE spolu s nadštandardnými službami a technickou podporou. Ich systém riadenia kvality je certifikovaný podľa noriem ISO 9001:2008 a ISO 13485:2003.

Cambridge Nutritional Sciences Ltd (CNS)

PRIHLÁSTE SA TERAZ NA ODBER NEWSLETTERA

Ešte nemáte účet ? Zaregistrujte sa !

Prihlásenie do Vášho účtu