Sme výhradným distribútorom produktov

spoločnosti Cambridge Nutritional Sciences Ltd (CNS) na Slovensku 

Cambridge Nutritional Sciences Ltd (CNS) je dcérskou spoločnosťou Omega Diagnostics Group PLC, poskytovateľa diagnostických produktov, ktoré využívajú nemocnice, kliniky a laboratóriá vo viac než 100 krajinách sveta. 

Spoločnosť CNS disponuje vlastnou vedeckou a výskumnou základňou, ktorá vyvinula Food Detective™ – svetovo prvý samodiagnostický test pre detekciu potravinovej intolerancie (nový spôsob testovania na princípe macroarray) a Food Print™  (testovanie na princípe najmodernejšej technológie microarray). Spoločnosť sa už viac než 20 rokov špecializuje na vývoj a poskytovanie rôznych diagnostických testov, založených predovšetkým na metóde imuno-enzymatickej reakcie (ELISA), ktorá zaručuje bezpečnosť a spoľahlivosť výsledkov. Patrí medzi priekopníkov v tejto oblasti.

Výskumná báza a laboratóriá spoločnosti v Cambridgeshire sú postavené podľa najmodernejších poznatkov a využívajú najpokrokovejšie zariadenia a technológie. Ich manažment kvality je certifikovaný ISO9001:2008 a tiež ISO 13485:2003. CNS udržiava profesionálne vzťahy so špecializovanými inštitúciami, ktoré sa zaoberajú výživou a vedou v oblasti potravinárstva, je zároveň členom Britskej asociácie pre In Vitro diagnostiku (BIVDA).

Cieľ CNS

Cieľom CNS je poskytovať klientom diagnostické testy najvyššej kvality, podporu a služby na najvyššej úrovni. Firma sa špecializuje na imunológiu a diagnostiku infekčných a autoimunitných chorôb.

CNS poskytuje najinovatívnejšie testy s CE značkou kvality a neustále pokračuje vo výskume nových technológií, ktoré dokážu poskytnúť celé spektrum testov, ktoré dokážu pomôcť svojim zákazníkom pri hľadaní a dosiahnutí dobrého zdravia.

Sme výhradným distribútorom produktov