Vitajte vo svete"Vital Life"

Spoločnosť Vital Life Diagnostics, s.r.o. sa špecializuje na výber kvalitných samodiagnostických testov svetových značiek, ktoré prináša na slovenský trh. Opiera sa o silných partnerov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti a za sebou dlhodobé laboratórne testovanie a odborné štúdie. Sme výhradný distribútor samodiagnostických testov spoločnosti Cambridge Nutritional Sciences Ltd (CNS) na Slovensku. Zároveň sme obchodným partnerom spoločnosti Biomerica, Inc.. Ako doplnok k samodiagnostickým testom pre Vás vyberáme aj iné produkty, o ktorých sme presvedčení, že sú prospešné nášmu zdraviu.

Snažíme sa rozpracovávať témy a vyberať pre Vás vhodné produkty v nasledujúcich 3 oblastiach:

Vitajte vo svete
 • Potravinová intolerancia

  Necítite sa úplne v poriadku? Pociťujete príznaky rôznych ochorení? Môže za tým byť potravinová intolerancia.

 • Prevencia a samodiagnostika

  Riešiť vzniknuté zdravotné komplikácie je vždy náročnejšie ako im predchádzať. Snažíme sa poskytnúť rady v oblasti prevencie a samodiagnostiky ako aj Vám ponúknuť overené testy z tejto oblasti.
 • Rodinné zdravie

  Okrem testov na potravinovú intoleranciu a ďalších samodiagnostických testov, vieme ponúknuť aj iné produkty, ktoré všeobecne môžu podporiť zdravie rodiny, ako sú rôzne esenciálne oleje, či prírodná kozmetika a iné.
 • COVID-19

  VITAL LIFE prináša vysoko presné rýchle imunotesty na COVID-19 s výsledkami do 10 minút a možnosťou testovania veľkého množstva ľudí kdekoľvek.

Najnovšie z nášho Blogu

Prečítajte si zaujímavé články z nášho blogu, ktorého spolutvorcovia môžete byť aj Vy. Ak chcete zdieľať Vaše názory, postrehy, informácie na témy, ktorým sa náš portál venuje, neváhajte nás kontaktovať.

Prečo by ste si mali urobiť test potravinovej intolerancie? Aký je jeho význam? V spolupráci s...

Intenzívna a častá fyzická aktivita spôsobuje pomerne často zvýšenie priepustnosti...

Problém s potravinovými intoleranciami neovplyvňuje len tráviaci trakt, ale aj organizmus ako...

Ochorenie COVID-19 je tu s nami už rok a prekonáva ho čoraz viac ľudí. Rovnako ako po prekonaní...

Vyberáme z e-shopu

Produkt mesiaca

Dávame do pozornosti najzaujímavejšie produkty, akcie

Tento mesiac zľava 10 %

Lime - limetka

dōTERRA esenciálny olej Lime (limetka) je za studena lisovaný z kôry čerstvých limetiek, ktorý vďaka svojej vôni pôsobí energizujúco a často sa pridáva do jedál i nápojov na dochutenie a povzbudenie.

100 % prírodné CPTG Certified/Pure Therapeutic Grade

Použitie:

 • aromatické
 • masážne
 • vnútorné
17,40 €
19,33 €
Tento mesiac zľava 10 %

Grapefruit

dōTERRA esenciálny olej z grapefruitu má sviežu, povzbudzujúcu vôňu, ktorá pozdvihne náladu a poteší zmysly. Získava sa lisovaním šupiek rovnako ako dōTERRA esenciálny olej Citrón. Grapefruitový olej má viac, ako iba sviežu vôňu, jeho čistiace a povzbudzujúce vlastnosti spôsobili, že z neho urobili favorita medzi milovníkmi esenciálnych olejov.

100 % prírodné CPTG Certified/Pure Therapeutic Grade

Použitie:

 • aromatické
 • masážne
 • vnútorné
19,50 €
21,67 €
Tento mesiac zľava 10 %

Wild orange - esenciálny olej z divokého pomaranča

dōTERRA esenciálny olej Wild Orange (divoký pomaranč) vynikajúco revizalizuje a energizuje. Bežne sa tiež používa ako efektívny nástroj na pozdvihnutie nálady, a tiež aromaticky vďaka svojej nádhernej citrusovej vôni.

100 % prírodné CPTG Certified/Pure Therapeutic Grade

Použitie:

 • aromatické
 • vnútorné
12,90 €
14,33 €

Čo hovoria ľudia

o testoch, ktoré ponúkame