Vitajte vo svete"Vital Life"

Spoločnosť Vital Life Diagnostics, s.r.o. sa špecializuje na výber kvalitných samodiagnostických testov svetových značiek, ktoré prináša na slovenský trh. Opiera sa o silných partnerov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti a za sebou dlhodobé laboratórne testovanie a odborné štúdie. Sme výhradný distribútor samodiagnostických testov spoločnosti Cambridge Nutritional Sciences Ltd (CNS) na Slovensku. Zároveň sme obchodným partnerom spoločnosti Biomerica, Inc.. Ako doplnok k samodiagnostickým testom pre Vás vyberáme aj iné produkty, o ktorých sme presvedčení, že sú prospešné nášmu zdraviu.

Snažíme sa rozpracovávať témy a vyberať pre Vás vhodné produkty v nasledujúcich 3 oblastiach:

Vitajte vo svete
 • Potravinová intolerancia

  Necítite sa úplne v poriadku? Pociťujete príznaky rôznych ochorení? Môže za tým byť potravinová intolerancia.

 • Prevencia a samodiagnostika

  Riešiť vzniknuté zdravotné komplikácie je vždy náročnejšie ako im predchádzať. Snažíme sa poskytnúť rady v oblasti prevencie a samodiagnostiky ako aj Vám ponúknuť overené testy z tejto oblasti.
 • Rodinné zdravie

  Okrem testov na potravinovú intoleranciu a ďalších samodiagnostických testov, vieme ponúknuť aj iné produkty, ktoré všeobecne môžu podporiť zdravie rodiny, ako sú rôzne esenciálne oleje, či prírodná kozmetika a iné.
 • COVID-19

  VITAL LIFE prináša vysoko presné rýchle imunotesty na COVID-19 s výsledkami do 10 minút a možnosťou testovania veľkého množstva ľudí kdekoľvek.

Najnovšie z nášho Blogu

Prečítajte si zaujímavé články z nášho blogu, ktorého spolutvorcovia môžete byť aj Vy. Ak chcete zdieľať Vaše názory, postrehy, informácie na témy, ktorým sa náš portál venuje, neváhajte nás kontaktovať.

Ochorenie COVID-19 je tu s nami už rok a prekonáva ho čoraz viac ľudí. Rovnako ako po prekonaní...

Tento rok sú vianočné sviatky o niečo náročnejšie ako inokedy a musíme viac dbať na svoje zdravie,...

Vianoce i Nový rok sa nesú v atmosfére predsavzatí. Jedno veľké spoločné predsavzatie by malo byť...

Zapojte sa do súťaže na našom Facebooku a vyhrajte 2 balíčky s testom EZ Detect a dōTERRA...

Vyberáme z e-shopu

Produkt mesiaca

Dávame do pozornosti najzaujímavejšie produkty, akcie

Tento mesiac zľava 10 %

Zendocrine

dōTERRA Zendocrine je zmesou detoxikácie. Obsahuje rozmarín, cilantro, juniper berry, tangerinku a geránium. Všetky tieto oleje sú silné antioxidanty, ktoré podporujú náš detoxikačný, endokrinný a cirkulárny systém.

Použitie:

 • aromatické
 • masážne
 • vnútorné
30,90 €
34,33 €
Tento mesiac zľava 10 %

Zendocrine (kapsule)

dōTERRA Zendocrine softgels (kapsule), zmes detoxikácie, obsahujú rozmarín, cilantro, juniper berry, tangerinku a geránium. Všetky tieto oleje sú silné antioxidanty, ktoré podporujú náš detoxikačný, endokrinný a cirkulárny systém.

Použitie: Aplikácia vnútorne v kapsuliach (vegánske), ktoré sú bez obsahu laurylsulfátu sodného (SLS).
27,30 €
30,33 €

Čo hovoria ľudia

o testoch, ktoré ponúkame