Výsledok 1 - 12 z 15

Esenciálne oleje

Tovar

Black Pepper - čierne korenie
28,00 €
Esenciálny olej z čierneho korenia má povzbudzujúce a hrejivé účinky. Je ideálnou zdravou prísadou do varenia a tiež pomáha pri správnom trávení. Difúzovaním môže priniesť závan energie a radosti.
DDR Prime Komplex
44,00 €
dōTERRA DDR Prime Komplex je zmes esenciálnych olejov na bunkovú obnovu. Táto zmes je vlastná zmes od doTerry vyrobená z esenciálnych olejov certifikovanej čistej testovanej triedy® zmiešaných na podporu zdravej bunkovej integrity.
DDR Prime Komplex - kapsule
80,00 €
dōTERRA DDR Prime softgels obsahuje patentovanú zmes esenciálnych olejov – kadidlo, divoký pomaranč, litsea, tymián, klinček, saturejka, niaouli a citrón. Tieto esenciálne zložky podporujú zdravú bunkovú funkciu.
Fennel - fenikel
20,33 €
Získava zo semiačok a už mnohé storočia sa používal pri občasných tráviacich ťažkostiach alebo na dochutenie jedál či nápojov. Esenciálny olej z feniklu sa používa hlavne na tráviace problémy, menštruačné kŕče a infekcie pľúc.
Frankincense - kadidlo
96,00 €
Kadidlo sa používa pre jeho ukľudňujúce vlastnosti. Využíva sa pri meditáciách, kedy pomáha pri upokojení a relaxácii.
Ginger - zázvor
60,80 €
Zázvor pomáha zmierniť pocit nevoľnosti a napomáha tráveniu.
Grapefruit
21,67 €
Esenciálny olej z grapefruitu má sviežu, povzbudzujúcu vôňu, ktorá pozdvihne náladu a poteší zmysly. Získava sa lisovaním šupiek rovnako ako dōTERRA esencálny olej Citrón. Grapefruitový olej má viac, ako iba sviežu vôňu, jeho čistiace a ...
Lemon
15,33 €
Citrónový esenciálny olej sa lisuje za studena z citrónových šupiek, aby sa zachovali jeho účinné vlastnosti. Citrón je známy ako silný aromatický a masážny povzbudzovač nálady. Môže sa používať na doplnenie mnohých iných esenciálnych olejov.
Neroli
68,67 €
Esenciálny olej z Neroli sa získava z kvetov horkého pomaranča. Z výskumov je známe, že povzdvihuje náladu, navodzuje pocity relaxácie a podporuje celkovú pohodu.
Peppermint
28,00 €
Esenciálny olej mäty priepornej sa získava z jej lístkov. Má vysoký obsah mentolu, čo svedčí o jej povzbudzujúcom účinku.
Pink Pepper - ružové korenie
34,33 €
Esenciálny olej sa získava z plodov ružového korenia. V kultúre Inkov bol považovaný za posvätný. Má jemnú ovocno – korenistú vôňu, preto ho môžete tiež používať pri varení na dochucovanie mäsa, omáčok a ostatných jedál.
Turmeric - kurkuma
43,67 €
Olej z kurkumy ako aj samotná kurkuma je sama o sebe pre zdravie prospešná. Obsahuje kurkumenoidy, ktoré sú vo vode nerozpustné a majú nízku biologickú aktivitu, preto je vhodné kurkumový prášok kombinovať s čiernym korením a čili. Kurkumový olej ...