Výsledok 1 - 5 z 5

Probiotiká

SYMPROVE odteraz s novým vylepšeným zložením

Jedinečná receptúra Symprove sa neustále zlepšuje a posúva vpred. Tentokrát však bolo cieľom najmä vylepšiť a ustáliť chuť, ktorá sa mohla líšiť na základe rozličných odrôd jačmeňa anglických fariem, z ktorých sa Symprove vyrába.

Odteraz bude Symprove vznikať z predpripraveného koncentrátu, ktorý chute zjednotí a jeho zloženie bude o to konzistentnejšie - stabilných 10 miliárd živých baktérií v každej jednej dávke, v rámci 4-týždenného alebo 12-týždenného programu. 

Dobrá správa aj pre fanúšikov príchute Mango & Passionfruit! Vďaka sladšej chuti koncentrátu už nebude nutné pridávať malé množstvo sukralózy, ktoré bolo doteraz pridávané.

Vyskúšajte živé baktérie pre vašu pohodu!

Správny detox s dōTERRA probiotikami: PB Assist+ a GX Assist

Gastrointestinálny trakt je zodpovedný za trávenie a vstrebávanie živín v potravinách, ktoré konzumujeme a zároveň pomáha eliminovať odpadové produkty z tela. Zdravý intestinálny trakt je tak rozhodujúci pre optimálnu tráviacu funkciu a podporu imunitného systému.
 

Aké sú výhody balíčka probiotík PB Assist+ a GX Assist? 

  • Udržiava zdravú bilanciu črevnej mikroflóry
  • Pomáha optimalizovať metabolizmus a vstrebávanie potravy
  • Podporuje pozitívnu rovnováhu a proliferáciu užitočných baktérií
  • Podporuje zdravé fungovanie tráviaceho a zároveň imunitného systému
  • Podporuje zdravie tráviaceho traktu, najmä čriev a hrubého čreva
 

Tovar

SYMPROVE-4-týždňový program
103,80 €
Prevratný výživový doplnok na vodnom základe, ktorý obsahuje štyri jedinečné kmene živých aktívnych baktérií. Každý mililiter Symprove™ obsahuje zhruba 200 miliónov živých aktívnych baktérií. PROBIOTIKUM.
SYMPROVE-12-týždňový program
204,70 €
Prevratný výživový doplnok na vodnom základe, ktorý obsahuje štyri jedinečné kmene živých aktívnych baktérií. Každý mililiter Symprove™ obsahuje zhruba 200 miliónov živých aktívnych baktérií. PROBIOTIKUM.
PB Assist®+
49,60 €
PB Assist+ podporuje zdravé tráviace funkcie a imunitu a je bezpečný na použitie pre celú rodinu.
Cleanse/Renew GX Assist® & PB Assist®+
88,00 €
Čistí a obnovuje tráviaci systém.
PB Assist jr.
40,67 €
Pb Assist jr. je práškový probiotický prípravok určený nielen pre deti, ale je vhodný aj pre dospelých, ktorí majú problém s prehĺtaním tabliet.