Spôsob dodania

Tovar, pri ktorom je uvedená dostupnosť "skladom" expedujeme najneskôr do 3 pracovných dní od Vašej objednávky a zaplatení. Tovar, pri ktorom je uvedená dostupnosť "skladom u dodávateľa" expedujeme najneskôr do 7 pracovných dní od Vašej objednávky a zaplatení. 

V prípade niektorých diagnostických testov sa tovar mení na službu v zmysle, že test nebude doručený kupujúcemu na adresu, ale kupujúci si môže zvoliť odobratie vzorky na testovanie profesionálom a realizáciu testovania na našich odberných miestach. V tomto prípade sa tovar nebude expedovať, ale kupujúci si kúpi službu - s naším pracovníkom si dohodne po zaplatení termín na vybranom odbernom mieste a celý proces testovania prebehne tam. Momentálne má možnosť si vybrať odberné miesto v Bratislave a Prahe. Sieť odberných miest sa bude rozširovať podľa dopytu zákazníkov.

Ihneď po odoslaní objednávky od nás obdržíte potvrdzujúci e-mail s číslom objednávky. Stav objednávky si môžete sledovať cez váš účet po prihlásení v e-shope.

Doručenie tovaru kupujúcim je realizované prostredníctvom kurierskej spoločnosti, prípadne Slovenskej pošty. Poštovné a balné je 3 €. Táto suma nebude kupujúcemu účtovaná pri hodnote objednávky vyššej ako 50 €.