Výsledok 1 - 10 z 10

Prevencia a samodiagnostika

Tovar

Test na ochorenie čriev EZ DETECT
13,09 €
Tento test môže skryté krvácanie odhaliť a slúži tak ako varovný signál pri črevných problémoch, ktoré vyžadujú lekárske ošetrenie.
Podložka AWARE na samovyšetrenie prsníkov
20,63 €
22,92 €
Podložka Aware slúži ako pomôcka na samovyšetrenie prsníkov. Znižuje trenie a umožňuje jednoduchšie a pohodlnejšie vyšetrenie.
FORTEL® krvný test na H.PYLORI
9,08 €
Tento test sa používa na zistenie prítomnosti protilátok proti Helicobacter pylori (H.pylori).
FORTEL® krvný test na PSA (prostata)
12,74 €
Tento test sa používa na zistenie zvýšenej hladiny prostatického špecifického antigénu (PSA), ktorá môže súvisieť so zväčšením prostaty (benigná hyperplázia prostaty) alebo v niektorých prípadoch môže indikovať prítomnosť rakoviny prostaty.
FORTEL® tehotenský test
5,41 €
Tehotenský test Fortel® je určený na včasné zistenie aj veľmi malého množstva tehotenského hormónu hCG (ľudský choriongonadotropín) vo Vašom moči.
Vysoko citlivý ovulačný test
13,75 €
Test meria hodnotu ľudského luteinizačného hormónu (LH), ktorý sa vždy nachádza v moči. Hladina LH sa zvyšuje práve pred Vaším najplodnejším dňom v mesiaci. Toto zvýšenie, resp. nárast LH spúšťa uvoľnenie vajíčka (tzv. ovulácia) z jedného z ...
FORTEL® test obličiek microalbumin
11,00 €
Jediný imunologický test na domáce použitie s laboratórnou presnosťou a s vyššou citlivosťou v porovnaní s chemickými testami. Vďaka medznej hodnote 18 mg/L mikroalbumínu v moči, ktoré sa používa aj v klinickom laboratóriu, môžu diabetici a pacienti ...
FORTEL® Tehotenský test 2ks
8,07 €
Tehotenský test Fortel® je určený na včasné zistenie aj veľmi malého množstva tehotenského hormónu hCG (ľudský choriongonadotropín) vo Vašom moči.
Test Obesity
320,90 €
Máte problémy s nadváhou? Pocit ťažoby v žalúdku? Používaním vysokošpecializovaných testovaní vieme určiť genetické varianty prítomné u každého jednotlivca.
Test Security
403,20 €
Máte problémy s nadváhou? Kardiologické problémy? Problémy s pamäťou? Odpoveď je vo vašich génoch! Používaním vysokošpecializovaných skúšok vieme určiť genetické varianty prítomné u každého jednotlivca.