fbpx
0
Výsledok 1 - 8 z 8

Prevencia a samodiagnostika

Prevencia je lacnejšia ako liečba. Otestujte sa v pohodlí domova vďaka certifikovaným preventívnym a samodiagnostickým testom s výsledkami do niekoľkých minút.

Tovar

Test na ochorenie čriev EZ DETECT
11,78 €
13,09 €
Tento test môže skryté krvácanie odhaliť a slúži tak ako varovný signál pri črevných problémoch, ktoré vyžadujú lekárske ošetrenie.
Podložka AWARE na samovyšetrenie prsníkov
22,92 €
Podložka Aware slúži ako pomôcka na samovyšetrenie prsníkov. Znižuje trenie a umožňuje jednoduchšie a pohodlnejšie vyšetrenie.
FORTEL® krvný test na H.PYLORI
9,08 €
Tento test sa používa na zistenie prítomnosti protilátok proti Helicobacter pylori (H.pylori).
FORTEL® krvný test na PSA (prostata)
11,40 €
14,16 €
Tento test sa používa na zistenie zvýšenej hladiny prostatického špecifického antigénu (PSA), ktorá môže súvisieť so zväčšením prostaty (benigná hyperplázia prostaty) alebo v niektorých prípadoch môže indikovať prítomnosť rakoviny prostaty.
FORTEL® tehotenský test
5,41 €
Tehotenský test Fortel® je určený na včasné zistenie aj veľmi malého množstva tehotenského hormónu hCG (ľudský choriongonadotropín) vo Vašom moči.
Vysoko citlivý ovulačný test
13,75 €
Test meria hodnotu ľudského luteinizačného hormónu (LH), ktorý sa vždy nachádza v moči. Hladina LH sa zvyšuje práve pred Vaším najplodnejším dňom v mesiaci. Toto zvýšenie, resp. nárast LH spúšťa uvoľnenie vajíčka (tzv. ovulácia) z jedného z ...
FORTEL® test obličiek microalbumin
11,00 €
Jediný imunologický test na domáce použitie s laboratórnou presnosťou a s vyššou citlivosťou v porovnaní s chemickými testami. Vďaka medznej hodnote 18 mg/L mikroalbumínu v moči, ktoré sa používa aj v klinickom laboratóriu, môžu diabetici a pacienti ...
FORTEL® Tehotenský test 2ks
8,07 €
Tehotenský test Fortel® je určený na včasné zistenie aj veľmi malého množstva tehotenského hormónu hCG (ľudský choriongonadotropín) vo Vašom moči.

PRIHLÁSTE SA TERAZ NA ODBER NEWSLETTERA

Ešte nemáte účet ? Zaregistrujte sa !

Prihlásenie do Vášho účtu