fbpx
0

E-shop

Výsledok 49 - 60 z 71

Rodinné zdravie

Produkty

dōTERRA Calmer - upokojujúca zmes
29,68 €
dōTERRA zmes Calmer - upokojujúca zmes. Pomáha vytvárať upokojujúce prostredie pre dokončenie činností a prípravu na spánok. Upokojte myseľ práve s touto zmesou upokojujúcich esenciálnych olejov.
dōTERRA Stronger - ochranná zmes
22,00 €
dōTERRA zmes Stronger - ochranná zmes. Ak sa chcete cítiť lepšie a silnejšie aplikujte túto zmes na zátylok alebo na spodnú časť chodidiel, aby ste podporili ďalšie zmysly povzbudenia.
dōTERRA Tamer - zmes na trávenie
24,00 €
dōTERRA zmes Tamer - zmes na trávenie. Jedinečná kombinácia esenciálnych olejov v zmesi Tamer je vhodná pre deti všetkých vekových kategórií. Upokojuje a ochladzuje a zároveň poskytuje príjemnú a všeobecne príťažlivú vôňu.
dōTERRA Rescuer - utišujúca zmes
23,33 €
dōTERRA zmes Rescuer - utišujúca zmes. Po behu, skákaní a hraní môžete naniesť túto zmes na chodidlá alebo chrbátik, aby ste upokojili to „rozbehané“ telíčko. Pomáha uvoľniť a znížiť pocit napätia v nožičkách.
dōTERRA Steady - uzemňujúca zmes
23,33 €
dōTERRA zmes Steady - uzemňujúca zmes. Počas každodenných aktivít pociťujeme nervozitu alebo úzkosť, práve táto zmes nám pomáha sa upokojiť a tiež upokojiť naše emócie.
Lavender - Levanduľa
30,67 €
Levanduľu spoločnosť dōTERRA získava z Francúzska a Bulharska, kde je jej prirodzený výskyt. Hlavnými zložkami sú Linalyl acetát a linalool, obe tieto zlúčeniny majú hlavne upokojujúce účinky na organizmus.
Balance - uzemňujúca zmes
32,00 €
Uzemňujúca zmes ponúkajúca pokojnú arómu, ktorá naznačuje harmóniu pre myseľ a telo a rovnováhu pre emócie. Hrejivá, drevitá aróma zmesi dōTERRA Balance vytvára osviežujúce prostredie po náročnom dni.
TriEase (kapsule)
29,67 €
dōTERRA TriEase sú kapsule, ktoré sú zložené z troch esenciálnych olejov – Lavender, Lemon a Peppermint. Sú určené na vnútorné používanie pri sezónnom nepohodlí.
TerraShield - Repelentná zmes
17,67 €
Pobyt vonku je pre nás veľmi dôležitý, ale často nám ho znepríjemňuje otravný hmyz. Táto dōTERRA repelentná zmes pomáha na odpudenie otravného hmyzu, chráni nás pred kliešťami aj komármi.
TerraShield - Repelentná zmes v spreji
32,00 €
Pobyt vonku je pre nás veľmi dôležitý, no často nám ho znepríjemňuje práve otravný hmyz. dōTERRA repelentná zmes v spreji pomáha na odpudenie otravného hmyzu, chráni nás pred kliešťami aj komármi.
Mito2Max
69,97 €
Káva, energetické nápoje a doplnky výživy plné stimulantov sa stali pravidelnou súčasťou súčasnej stravy. Ale tieto doplnky ponúkajú široké spektrum škodlivých vedľajších účinkov spolu s rýchlym nárazom neprirodzenej a neudržateľnej energie. ...
OnGuard - esenciálny olej
48,00 €
OnGuard je ochranná zmes, ktorá pomáha eliminovať sezónne a enviromentálne zdravotné nepohodlie.

PRIHLÁSTE SA TERAZ NA ODBER NEWSLETTERA

Ešte nemáte účet ? Zaregistrujte sa !

Prihlásenie do Vášho účtu