fbpx
0
doterra mito2max prirodny doplnok

Mito2Max

69,97 € s DPH
Káva, energetické nápoje a doplnky výživy plné stimulantov sa stali pravidelnou súčasťou súčasnej stravy. Ale tieto doplnky ponúkajú široké spektrum škodlivých vedľajších účinkov spolu s rýchlym nárazom neprirodzenej a neudržateľnej energie. Populárny doplnok dōTERRA, Mito2Max je nový prístup k prírodnej a trvalej energii. Zvyšuje energiu prechodom priamo k zdroju: našim bunkám.
Dostupnosť: skladom
Charakteristika:
  • 100% čistý prírodný produkt terapeutickej triedy
  • zvyšuje fyzickú a duševnú výdrž, vitalitu
  • podporuje zdravú produkciu bunkovej energie
  • bez obsahu kofeínu a iných škodlivých stimulantov
Kategória: Esenciálne oleje

 

Mito2Max neobsahuje kofeín ani iné škodlivé stimulanty, ale zvyšuje fyzickú a duševnú výdrž vďaka vysokej hladine acetyl- L-karnitín, Cordyceps, koreňový extrakt z amerického ženšenu, extrakt z listov ginka, koreňový extrakt z ašvagandy, kyselina alfa-lipoová, koenzým Q10 a dihydrát kvercetínu. Tieto zložky pôsobia synergicky a poskytujú fyzickú a duševnú energiu. Zvyšuje funkciu mitochondrií, podporuje výdrž a vytrvalosť, pomáha telu rýchlejšie sa adaptovať na rôzne životné činnosti a pomáha zvyšovať duševnú energiu.

Na rozdiel od iných energetických doplnkov neobsahuje Mito2Max zložky vyrobené zo živočíšnych produktov, mlieka alebo pšeničných produktov. dōTERRA Mito2Max je patentovaný vzorec štandardizovaných rastlinných extraktov a metabolických kofaktorov, ktoré podporujú zdravú produkciu bunkovej energie a pomáhajú vám cítiť sa byť plný energie po celý deň bez vedľajších účinkov.

Slúži ako dlhodobá alternatíva pre zvýšenie energie a vitality. Je vyrobený z rastlinných kapsúl bez obsahu laurylsulfátu sodného pre ľahkú stráviteľnosť a vysokú biologickú dostupnosť.

Použitie: vnútorné.

  • Objem: 60 kapsúl

0 hodnotení pre produkt Mito2Max

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

PRIHLÁSTE SA TERAZ NA ODBER NEWSLETTERA

Ešte nemáte účet ? Zaregistrujte sa !

Prihlásenie do Vášho účtu